آبشار آنجل

آبشار آنجل بلندترین آبشار جهان به طول یک کیلومتر است.این آبشار را به نام کاشف آن، جیمز آنجل نامگذاری کرده‌اند؛ کسی که اولین بار در سال ۱۹۳۵ در جستجوی هوایی موفق به کشف آبشار و بازدید از آن شد.

طبیعت دل‌انگیز کوه و رودخانه در کنار آبشار باعث شده تا این منطقه مقصدی برای تفریحات هیجان‌انگیز باشد؛ از صخره‌نوری و پرش از ارتفاع گرفته تا بندبازی و قایق سواری در آب‌های رودخانه‌های مجاور. آبشار آنجل و طبیعت وصف‌ناپذیر اطراف آن را باید یکی از بهترین مکان‌ها برای تفریحات هیجانی و سفرهای ماجراجویانه دانست؛ جایی بکر که تنها حرفه‌ای‌ها معمولا سراغ آن می‌روند.

راه رسیدن به آبشار مسیر طویلی از میان جنگل و رودخانه است و صخره این آبشار در کوهستان آیاانتی هم به راحتی قابل صعود نیست و تنها صخره ‌نوردان حرفه‌ای می‌توانند به آن صعود کنند. 

برای رفتن به این آبشار زیبا دو گزینه پیش‌روی گردشگران است: هواپیما و فرود بالای آبشار با هلی‌کوپتر و یا هواپیماهای کم سرنشین یا قایق‌سواری! پیاده‌روی یا رانندگی از گزینه‌های رسیدن به آبشار نیستند، چرا که مسیر همواری برای رسیدن به این آبشار وجود ندارد و نزدیک‌ترین شهر به آنجل هم کانیما نام دارد که فاصله‌اش تا آبشار 50 کیلومتر است. با تمام سختی‌ها مسیر رسیدن به آبشار همانند قدم زدن در بهشت است که تجربه‌ای فراموش نشدنی را برایتان رقم خواهد زد. 

آبشار آنجل

آبشار آنجل از شکافی در نزدیکی قلهٔ کوهستان آیا آنتی پویی به پایین سرازیر می‌شود. آب این آبشار از بارش‌های برف و باران در این منطقه تأمین می‌شود و به خاطر بارش‌های زیاد در ونزوئلا هیچ وقت خشک نمی‌شود؛ تنها در بعضی از فصل‌ها از شدت آب آن کاسته می‌شود. آب سرازیر شده از این آبشار در نهایت به رودخانه چورون می‌ریزد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه