بهترین رستوران های اطراف حرم

هدف اول بیشتر مسافرانی که به مشهد سفر می کنند، زیارت حرم امام رضا است. به همین دلیل، بیشتر مسافران هتل خود را در نزدیکی حرم رزرو می کنند. در اطراف حرم امام رضا، رستوران ها و فست فودهای متعددی نیز وجود دارد که بیشتر آن ها در خیابان امام رضا و خیابان شیرازی منتهی به میدان شهدا قرار دارند. ما قصد داریم در این مقاله شما را با چند مورد از رستوران های خوب اطراف حرم آشنا کنیم.

رستوران لیالی لبنان:رستوران شب های لبنان یا لیالی لبنان با منوی انواع پیتزای لبنانی، از بهترین رستوران های مشهد در نزدیکی حرم است. 

رستوران رضایی مشهد: این رستوران یکی از بهترین رستوران های مشهد اطراف حرم بوده که منوی آن شام انواع چلوکباب ها، شیشلیک و انواع خوراک است.

رستوران سنتی رز: رستوران رز در هتل بین المللی قصر را برای سرو غذا های معروف مشهد همان غذاهایی که اصیل و محلی هستند، پیشنهاد می‌کنیم. چیدمان المان‌ها در رستوران سنتی رز واقعا سنتی است. ترکیب تخت‌های سنتی با تزئیناتی که رنگ و بویی از فرهنگ و تاریخ کهن را دارند، فضای این رستوران را بیشتر نوستالژی کرده است. 

رستوران معین درباری: یکی از معروف ترین و نام آشنا ترین رستوران های مشهد، رستوران معین درباری است. این رستوران لوکس و باکیفیت در نزدیکی حرم قرار گرفته است و از باب الجواد تا آن، حدود نیم ساعت پیاده روی فاصله است.

رستوران سنتی بابا قدرت: این رستوران سنتی و قدیمی دارای معماری سنتی با آجرهای سه سانتی است. فضای این رستوران به شکلی طراحی شده است که شما احساس می کنید در یک بازارچه یا یک چایخانه سنتی نشسته اید.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه