غذای حرم امام رضا (ع) | نسیم رضوان ثبت نام و رزرو اینترنتی غذا

نحوه گرفتن غذای متبرک حرم امام رضا (ع) تغییر کرد – طبق آخرین بروزرسانی اطلاعات مربوط به تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲، فقط و فقط ثبت نام غذای حرم امام رضا (ع) از طریق سایت و برنامه نسیم رضوان و با ثبت ۳ کدملی برای هر شماره امکان پذیر است. در طرح جدید، ثبت نام جهت رزرو و دریافت غذای متبرک حرم امام رضا علیه السلام فقط از ثبت نام در نسیم رضوان انجام می شود که با اپلیکیشن و نرم افزار  قبلی با نام رضوان متفاوت است.

مراحل ثبت نام غذای حرم امام رضا (ع) و رزرو اینترنتی غذای حرم امام رضا علیه السلام 

دانلود برنامه از طریق بازار، مایکت یا دانلود مستقیم با مراجعه به سایت نسیم رضوان با کلیک روی لینک مقابل www.nasimrezvan.com

از طریق مراجعه به نسخه وب سایت نسیم رضوان برای کامپیوتر (کسانی که تلفن هوشمند ندارند) و گوشی های ios (گوشی اپل ، گوشی آیفون) با کلیک روی لینک مقابل web.nasimrezvan

  • نصب نسیم رضوان و ورود از طریق وارد کردن شماره موبایل و سپس وارد کردن کد ارسال شده به گوشی شما (این کار را می توانید با شماره های مختلف خود انجام دهید تا شانس انتخاب شما بالاتر باشد. اما هر کد ملی فقط یک بار در هر ۳ سال می تواند از غذای متبرک (ناهار یا شام) استفاده نماید).
  • کلیک بر روی گزینه مهمانسرا
  • کلیک بر روی گزینه پیش ثبت نام (همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۸ می توانید برای پیش ثبت نام مهمانسرای امام رضا (ع) اقدام نمایید. در ساعت ۲۰ هر روز از بین زائران گرامی که در آن روز پیش ثبت نام کرده اند، براساس ظرفیت مهمانسرا، منتخبین مشخص می شوند).
  • بعد از ساعت ۲۰ همان روز، به اپلیکیشن نسیم رضوان قسمت مهمانسرا مراجعه نمایید. در صورت قرار گرفتن در منتخبین گزینه انتخاب روز (آیکون سبز رنگ) را مشاهده می کنید و می توانید تاریخ و وعده غذایی را انتخاب کنید (در غیر این صورت، روز بعد، از ساعت ۸ الی ۱۸ مجدد گزینه پیش ثبت نام را انتخاب کنید تا در لیست روز بعد قرار بگیرید).
  • پس از انتخاب وعده غذایی در روز مود نظر می بایست کد ملی خود و همراهان (تا ۳ نفر) را وارد و گزینه ثبت را بزنید. (هر کد ملی در هر ۳ سال، یکبار می توانند از غذای حضرت بهره مند شوند).
  • در قسمت سوابق رزرو می توانید اطلاعات رزرو خود از جمله وعده و تاریخ انتخابی را ببینید.
  • سپس با کارت های شناسایی خود (کارت ملی یا مدرک شناسایی عکس دار) و افراد ثبت نام شده، به دفتر نعیم رضوان واقع در صحن غدیر مراجعه نمایید و فیش های کاغذی وعده غذایی ( ژتون غذا ) را جهت ورود به مهمانسرای حضرت دریافت نمایید (ساعات کار دفتر نعیم رضوان ۷ الی ۲۱ می باشد).
  • در ساعت و تاریخ ذکر شده روی فیش به محل مهمانسرا مراجعه نمایید و با نشان دادن ژتون های غذای اعضای ثبت شده می توانید غذای متبرک را دریافت و یا در مهمانسرای حضرت میل نمایید (با توجه به اینکه دو مهمانسرا در حرم مطهر وجود دارد دقت کنید که اشتباه نکنید، روی دعوتنامه نام مهمانسرا ذکر شده است).

شماره تلفن نسیم رضوان – شماره تلفن مهمانسرای حرم :

اگر در روند نصب و ثبت نام اپلیکیشن نسیم رضوان به سوال یا مشکلی برخوردید با شماره تلفن مهمانسرای حضرت، ۳۲۰۰۹۶۰۵ با پیش شماره ۰۵۱، تماس بگیرید.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه