آستان قدس حسینی علیه السلام

اقدامات آستان قدس حسینی در ارائه خدمات پزشکی به شهروندان عراقی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از سایت رسمی آستان قدس حسینی؛ مسئول بخش بهداشت و آموزشهای پزشکی طی سخنانی در همایش «ثمره عطاء الحسین علیه السلام» در این خصوص گفت: آستان قدس حسینی تلاش نموده است تا تعدادی پروژه مهم پزشکی را با هدف خدمت به شهروندان عراقی اجرا نماید. اکنون آستان قدس حسینی 9 پروژه پزشکی در حال احداث دارد که برخی در استان کربلا و برخی در استانهای دیگر در حال احداث است. 

دکتر حیدر العابدی افزود: از جمله این پروژه ها می توان به بیمارستان تخصصی بیماریهای گوارشی در کربلا اشاره کرد. ساخت این بیمارستان تاکنون پیشرفت شصت درصدی داشته است. همچنین پروژه توسعه بیمارستان تخصصی درمان سرطان پیشرفت ده درصدی داشته است و احداث بیمارستان الوارث جهت درمان مبتلایان به سرطان در استان بصره نیز به پیشرفت شصت درصدی رسیده است. 

وی ادامه داد: پروژه مرکز امام حسین (ع) ویژه درمان مبتلایان به اوتیسم در استان بصره تاکنون هفتاد درصد پیشرفت داشته است و در پروژه مربوط به استان بابل شصت درصد و در پروژه مربوط به استان نجف اشرف چهل درصد پیشرفت عمرانی داشته ایم. 

همچنین سیزده پروژه پزشکی در مرحله طراحی قرار دارد که توسط این آستان مقدس در شهرهای کشور عراق احداث خواهد شد. 

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه