اسکان فرهنگیان در مشهد نزدیک حرم | مراکز خانه معلم مشهد

خانه معلم های شهر مشهد مقدس تعدادشان تقریبا زیاد است و اسامی خانه معلم های مشهد به همراه آدرس و شماره تلفن شان به همراه لیست ستاد مراکز اسکان فرهنگیان ثامن را در ادامه برای شما فرهنگیان عزیز قرار داده ایم.

لیست خانه معلم های مشهد

اگر به دنبال رزرو خانه معلم در شهر مشهد هستید شماره تلفن و آدرس خانه معلم های مشهد را برایتان گذاشته ایم قبل از حرکت به سوی مشهد از خالی بودن اتاق های خانه معلم مشهد اطلاع پیدا کنید همچنین 8 مرکز ثامن برای اقامت و اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها هم استفاده کنید اسامی خانه معلم های مشهد را در اینجا با هم مرور خواهیم کرد. رزرو خانه معلم مشهد یکی از پربازدیدترین شهرهای انتخابی فرهنگیان عزیز می باشد.

بسیاری از فرهنگیان جهت اسکان نوروزی رزرو خانه معلم مشهد را انتخاب میکنند. به همین علت در این مطلب از سایت سماتک با مراکز اسکان فرهنگیان مشهد و نحوه رزرو اینترنتی خانه معلم مشهد آشنا خواهید شد. همچنین گفتنی است تعرفه های اسکان فرهنگیان مشهد نیز برای فرهنگیان اعلام شده است. خانه معلم مشهد مراکز اقامتی ویژه برای فرهنگیان و اقوام درجه یک آنها هست و شهر مقدس مشهد با دارا بودن 5 مرکز خانه معلم در این شهر ، مراکز اقامتی ویژه ای را برای معلمین و فرهنگیان درنظر گرفته است.

عکس خانه معلم های مشهد

در لیست زیر مراکز ستاد اسکان فرهنگیان و خانه معلم های مشهد به همراه آدرس و شماره تلفن و عکس خانه معلم های مشهد آورده شده است :

خانه معلم شماره 1 مشهد

آدرس مرکز:
بلوار وکیل آباد – بلوار فارغ التحصیلان10

تلفن تماس:
۳۵۰۱۰۰۵۵ – ۰۵۱، ۳۵۰۱۰۰۶۶ – ۰۵۱

خانه معلم شماره 2 مشهد

آدرس مرکز:
خ امام رضا (ع) – نبش عنصری

تلفن تماس:
۳۸۵۱۶۹۶۱-۸ – ۰۵۱

خانه معلم شماره 3 مشهد

آدرس مرکز:
انتهای بلوار سجاد – خ امین 4

تلفن تماس: ۳۶۰۷۷۷۹۰-۱ -۰۵۱

خانه معلم شماره 4 مشهد

آدرس مرکز:
خیابان خواجه ربیع – بلوار مجلسی غربی

تلفن تماس: ۳۲۷۶۹۶۶۲ – ۰۵۱

خانه معلم شماره 5 مشهد

آدرس مرکز:
میدان فلسطین ملک آباد 1 نبش قدس 2

تلفن های تماس: ۳۷۶۸۳۰۵۰ – ۰۵۱  و    ۳۷۶۸۲۹۶۳- ۰۵۱

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه