اسکان فرهنگیان تهران 1403 | خانه معلم تهران | همراه آدرس و شماره تلفن

سایت ستاد اسکان فرهنگیان تهران

آموزش و پرورش همانند برخی از ارگان های دولتی دیگر در ایران، به منظور یاری رسانی به کارمندان خود اعم از فرهنگیان شاغل و بازنشسته اقدام به راه اندازی سامانه ای برای ثبت نام و رزرو هتل و اقامت گاه هایی با نام خانه معلم نموده است که معمولا در ایام تعطیل مورد استقبال قرار می گیرد. متقاضیان می بایست برای ثبت نام و رزرو اقامت گاه در تمامی استان ها از جمله تهران به سامانه ستاد اسکان فرهنگیان مراجعه نموده و پس از تکمیل مراحل اقدام به دریافت تاییدیه از سایت برای اسکان معلمان شهر تهران و سایر شهر های استان نمایند.

معلمان و فرهنگیان می توانند با ورود به سامانه مذکور اطلاعات لازم درباره اقامتگاه های ستاد اسکان فرهنگیان تهران را کسب کرده و در شهر های مختلف این استان رزرو خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که مرکز ستاد اسکان فرهنگیان تهران در بسیاری از شهر های این استان مانند آموزش و پرورش مناطق مختلف شهر تهران و شهرستان های استان تهران مانند ورامین، قرچک، کهریزک، شهریار، شهر ری و غیره به ارائه خدمات می پردازد.

نحوه رزرو خانه معلم تهران

معلمان و فرهنگیان توجه داشته باشند که پس از ورود به سایت مذکور می بایست ابتدا به پنل کاربری خود در این سامانه وارد شده و سپس به انتخاب استان و تکمیل روند رزرو بپردازند که در ادامه نحوه رزرو خانه معلم تهران در سایت ستاد اسکان فرهنگیان ارائه شده است که در استان ها و شهر های مختلف یکسان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که نام کاربری پیش فرض برای ورود به این سامانه کد پرسنلی و یا شماره دفتر کل بوده و رمز عبور شماره شناسنامه شاغلین و بازنشستگان فرهنگی می باشد.

رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در تهران

فرهنگیان بازنشسته ای که قصد سفر به هریک از شهر های استان تهران را دارند می توانند همانند سایر فرهنگیان و معلمان از سایت eskan.medu.ir اقدام به رزرو نمایند، زیرا مرکز سامانه رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در تهران متفاوت با سایر فرهنگیان شاغل نبوده و بازنشستگانی که حکم خود را از سامانه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل و معلمان بازنشسته دریافت کرده اند و نام آن ها ثبت شده است، مجاز به ثبت نام می باشند.

همچنین برخی از هتل ها و اقامتگاه ها در برخی شهر های استان تهران ، دارای تخفیفاتی برای فرهنگیان بازنشسته و بازنشستگان کشوری نیز می باشند که متقاضیان می توانند اطلاعات بیشتر را از ارگان خدمات رفاهی بازنشستگان فرهنگی شهر مدنظر خود پیگیری نمایند، زیرا از طرف آموزش و پرورش هتل یا اقامتگاه خاصی در تهران مختص بازنشستگان درنظر گرفته نشده است. البته لازم به ذکر است که هزینه مراکز اسکان معلمان شهر تهران و سایر شهر های استان تهران که زیر نظر آموزش و پرورش می باشد، بسیار کمتر از این مراکز است.

همچنین فرهنگیان و بازنشستگان می توانند با ورود به سامانه فیش حقوقی از آخرین تغییرات در حقوق و مزایای خود مطلع شوند. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سامانه به مقاله ای که لینک آن در ادامه قرار داده شده است مراجعه نمایند.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه