لیست مراکز رفاهی طرف قرارداد حکمت کارت تهران

در نظر داشته باشید که به هتل هایی كه تخفیفاتی برای ارگان‌های نیروهای مسلح در نظر می‌گیرند، هتل های طرف قرارداد با نیروهای مسلح می‌گویند.همه ارگان‌ها برای پرسنل خود خدماتی در نظر می‌گیرند.
خدماتی مانند تخفیفات اماكن گردشگری مختلف و یا تخفیفاتی برای رزرو هتل در شهرهای مختلف.
به این صورت به هتل هایی كه تخفیفاتی برای ارگان‌های نیروهای مسلح در نظر می‌گیرند، هتل های طرف قرارداد با نیروهای مسلح می‌گویند.

هتل های طرف قرارداد با نیرو انتظامی در مشهد

مشهد به واسطه وجود پاك مرقد امام رضا (علیه السلام) به یك شهر گردشگری تبدیل شده است.
سالانه افرادی زیادی برای زیارت از سراسر دنیا به مشهد سفر می‌كنند. به همین منظور رزرو هتل مشهد از اهمیت زبادی برخوردار است.در اینجا هتل‌هایی كه با نیرو انتظامی قرار داد دارند را معرفی می‌كنیم.

هتل های طرف قرارداد با نیروهای مسلح

هتل ثامن الحجج

آدرس: خیابان امام رضا – امام رضا 10 / هتل آپارتمان ثامن الجج واقع در شهر مشهد در مسافت كوتاهی با حرم امام رضا(علیه السلام) قرار گرفته است. این هتل در مجاورت هتل باغ ملك آباد قرار دارد. نزدیك بودن به دانشگاه فردوسی مشهد نیز از مزیت هتل محسوب می‌شود.هتل آپارتمان ثامن الحجج یكی از آن دسته اقامتگاه‌ های خوب و مقرون به صرفه است كه فاصله 10 دقیقه‌ای تا حرم مطهر دارد.
این هتل آپارتمان برای مهمانان خود 20 درصد تخفیف پارك ساحلی و استخر موج آبی و موجهای خروشان، اینترنت رایگان و ترانسفر به فرودگاه و راه‌آهن ارائه می‌دهد.

هتل هشت بهشت مشهد

 آدرس: خیابان امام رضا – امام رضا 1 / هتل آپارتمان هشت بهشت مشهد یكی از هتل آپارتمان خوب مشهد مقدس می‌باشد.
این هتل آپارتمان تمیز با فضایی دلنشین در بهترین موقعیت مكانی نسبت به حرم قرار دارد كه رفت و آمد به حرم بسیار راحت است.
همچنین این هتل آپارتمان در نزدیكی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (علیه السلام) واقع شده است.و با توجه به فاصله بسیار كمی كه تا حرم مطهر دارد، از این رو هتل آپارتمان هشت بهشت مشهد را می‌توان از جمله هتل آپارتمان مشهد نزدیك به حرم به شمار آورد.این هتل آپارتمان مرتب دارای واحدهای دو تخته، اتاق سه تخته، آپارتمان یك خوابه چهار تخته، و آپارتمان یك خوابه پنج تخته می‌باشد.

مهمانسرا جهانگردی نائین

هتل های طرف قرارداد با نیروهای مسلح
هتل های طرف قرارداد با بازنشستگان نیروهای مسلح در مشهد
هتل صبا هتل سیمرغ فیروزه هتل اطلس هتل كیان هتل آپارتمان دیانا

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه