زائر سرای رایگان مشهد| آدرس و شماره تماس

زائرسرای رایگان امام رضا در مشهد

اگر قصد سفر به شهر مقدس مشهد را دارید، اما هزینه کافی برای اسکان در هتل های گران قیمت را ندارید، و یا زمان سفرتان کوتاه است و نمی خواهید هزینه بالایی بابت اسکان بدهید، چند اقامتگاه، حسینیه و زائرسرای رضوی رایگان را به شما عزیزان و زائران گرامی معرفی می کنیم، که بتوانید سفری آرام و با خیال راحت داشته باشید.

اسکان رایگان در حرم امام رضا

آستان قدس رضوی برای زائران گرامی امام رضا علیه السلام، مکان‌هایی را با عنوان زائرسرا برای اسکان و استراحت روزانه و شبانه در نظر گرفته است.
شرایط استفاده از زائر سرای مشهد رایگان، به این صورت است که هر مسافر با داشتن یک کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی و شناسنامه، می تواند به مدت سه شب از زائرسراها استفاده کند. به دلیل حجم بالای زائران حرم امام رضا، استفاده از اسکان ها ظرفیت محدود دارد و هر نفر برای اسکان شبانه در طول یک سال، می تواند پنج شب از آن استفاده کند.

این اسکان های شبانه فقط ویژه زائران غیر مشهدی میباشد، و متاسفانه برای افراد مجاور امکان استفاده وجود ندارد؛ و برای اتباع خارجی امکان استفاده از اسکان های شبانه با گذرنامه و یا کارت ویژه اتباع امکان پذیر می باشد.

اسکان مهمانسرای امام رضا

خوابگاه حرم امام رضا برادران 
محل های ثبت نام ممکن است به اقتضای شرایط تغییر کند و باید از بخش اطلاعات و یا خادمان حرم محل ثبت نام اسکان سوال شود. (این اسکان ها در خودِ حرم مطهر واقع شده اند.)
●  در حال حاضر پذیرش برادران در ضلع شمالی باب السلام، ابتدای ورودی رواق حضرت زهرا انجام میشود.
●  پس از ثبت نام، برادران می توانند به محل معرفی شده جهت اسکان رایگان حرم امام رضا مراجعه کنند.
●  هم اکنون محل خواب شبانه برادران در رواق حر عاملی، واقع در بست حر عاملی می باشد.
●  زمان پذیرش و ثبت نام جهت اسکان از ساعت ۱۹ می باشد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه