بلیط اتوبوس های مشهد – ارزانترین قیمت

مشهد از نظر وسعت دومین شهر ایران است. این شهر مرکز استان خراسان رضوی محسوب می‌شود. وجود حرم رضوی که بارگاه امام هشتم شیعیان است باعث شده تا مشهد به عنوان یکی از شهرهای نخست در صنعت گردشگری کشور شناخته شود. زائران ایرانی تنها زائرانی نیستند که به مشهد سفر می‌کنند، بلکه این شهر همواره میزبان تعداد زیادی از زائران خارجی نیز هست. مشهد از آب وهوای چهار فصل برخوردار است و می‌توان گفت در هیچ فصی از سال خلوت نیست.
مشهد شهر جاذبه‌های تاریخی و گردشگری است، مجموعه ای از هتل‌ها و مهمانسراها به همراه آثار تاریخی و اماکن دیدنی در کنار حرم رضوی مشهد را به مقصدی دلخواه تبدیل کرده اند.

خرید بلیط اتوبوس ترمینال مشهد

پایانه‌ی مسافربری امام رضا مشهد مهم‌ترین پایانه در این شهر محسوب می‌شود. ساختمان مرکزی این ترمینال که شامل 4 طبقه و فضاهای خدماتی متنوع از جمله فروشگاه و رستوران است، دارای مساحتی بالغ بر 45 هزار متر مربع می‌باشد و ظرفیت پذیرش 80 هزار نفر در روز را داراست.پایانه‌ی امام رضا در زمره‌ی کارآمدترین پایانه‌های اتوبوسرانی در کشور به حساب می‌آید. پایانه‌ی مسافربری امام رضا در سمت راست مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید کلانتری واقع شده است.اغلب بلیط‌های اتوبوس مشهد برای این ترمینال فروخته می‌شود. بنابراین این ترمینال بسیار شلوغ بوده و میزبان مسافرانی از سرتاسر کشورمان است. البته این ترمینال رستوران و کافه هم دارد.

پایانه مسافربری مشهد و امکانات آن

پایانه مسافربری مشهد یا پایانه مسافربری امام رضا (ع)، ترمینال اصلی اتوبوس در شهر مشهد و بزرگترین پایانه‌ مسافربری در ایران به‌شمار می‌رود. این ترمینال فعالیت خود را در سال 1369 آغاز کرده و در سال 1375 مورد بازسازی قرار گرفته است. 
این پایانه مسافربری شامل بخش‌های مختلفی است که از جمله آنها می‌توان به ساختمان اداری با زیربنای هشت هزار متر مربع، گیت ورودی، پارکینگ عمومی روباز، پارکینگ اتوبوس، پارکینگ تاکسی، محوطه‌ سکوهای مسافری و فضای سبز اشاره کرد. 
این ترمینال که آن را مدرن‌ترین و بزرگترین ترمینال مسافربری ایران می‌دانند، دارای ظرفیت جا‌به‌جایی هشتاد هزار مسافر بوده و امکان سفر در روزهای مختلف هفته به تمام شهرهای ایران و برخی از شهرهای خارج از کشور از این ترمینال وجود دارد. 

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه