سریال‌هایی که در رمضان و نوروز ۱۴۰۳ از تلویزیون پخش می‌شوند؟

تلویزیون هر سال در عید نوروز و ماه رمضان برای مخاطبان خود پخش سریال و برنامه‌های متنوعی را تدارک می‌بیند. امسال نیز برای رمضان و نوروز ۱۴۰۳ سریال‌هایی ساخته شده یا در مراحل تولید هستند. گفته می‌شود، سریال «نون. خ ۵»، «مهیار عیار»، «رستگاری»، «زیرخاکی ۴» گزینه‌هایی برای پخش به روی آنتن تلویزیون هستند.

«زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری‌نیا که در سال‌های اخیر همواره نامش به عنوان یکی از گزینه‌های نوروزی نیز مطرح شده، یکی از مجموعه‌های پرمخاطب سیما در چند سال گذشته است که ضمن حفظ جذابیت و روایت وقایع مرتبط با انقلاب اسلامی و تاریخ جنگ تحمیلی در قالب کمدی، با توجه به اقتضائات فرهنگی نیز توانسته یک اثر کمدی پرمخاطب را به نمایش بگذارد. سریالی که تاکنون ۳ فصل آن روی آنتن رفته و مخاطبان آن منتظر پخش فصل چهارم این سریال در رمضان و نوروز ۱۴۰۳ هستند.

پیام احمدی نیا بازیگر این سریال در مصاحبه اخیر خود گفت: این روز‌ها درگیر تصویربرداری سریال «زیرخاکی ۴» هستیم که ان‌شاءالله در نوروز و رمضان ۱۴۰۳ روی آنتن خواهد رفت. قرار است از ۲۴ اسفند پخش این سریال آغاز شود و تا شب‌های احیا هم ادامه داشته باشد. بعد از آن شب‌ها هم فکر می‌کنم قرار است فصل تازه سریال «نون. خ» روی آنتن برود.

«پایتخت ۷» ۱۴۰۳ کلید می‌خورد

سریال تاریخی ۳۰ قسمتی

«مهیار عیار» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی از دیگر سریال‌های تاریخی است که چند سالی نامش در میان تولیدات سازمان دیده می‌شود. این سریال توسط کارگردان فصل اول «مستوران» تولید شده است. قصه آن در دوران صفویه می‌گذرد. این مجموعه در ۳۰ قسمت ساخته خواهد شد که فیلمنامه‌ این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا محمدی‌نیکو به نگارش درآورده است.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه