رنگ سال ۱۴۰۳| سال ۱۴۰۳ چه رنگی مد است؟

سال ۱۴۰۳ کبیسه است

در مطلب تقویم ۱۴۰۳ به این مورد اشاره داشتیم و دانستید که سال ۱۴۰۳ شمسی، سال کبیسه است و با توجه به اینکه اسفند ماه ۱۴۰۳ سی روز کامل است و این سال دارای ۳۶۶ روز میباشد پس سال کبیسه محسوب می شود.

رنگ سال 1403 چه رنگی است؟

موسسه پنتون هر سال قبل از شروع سال جدید میلادی، رنگ سال را اعلام می‌کند. سال ۱۴۰۳ چه رنگی است؟رنگ سال ۲۰۲۴ میلادی که برابر با سال ۱۴۰۳ شمسی نیز می باشد،به عنوان «هلویی»، «زردآلویی» یا «صورتی هلویی» معرفی شده است. رنگ Apricot Crush یا هلویی ترکیبی از رنگ نارنجی و صورتی است که با کد رنگ ۰۲۴-۶۵-۲۷ در پالت رنگ‌های پنتون مشخص می‌شود. استفاده از رنگ سال ۱۴۰۳ برای لباس و دکوراسیون داخلی موجب افزایش انرژی، بهبود روابط و انتقال حس گرما به مخاطب می‌شود.

نارنجی اغلب به عنوان رنگی پرانرژی توصیف می شود. ممکن است احساسات شور و هیجان را به ذهن مخاطب القا کند. از آنجایی که نارنجی یک رنگ پر انرژی است، بسیاری از تیم های ورزشی از رنگ نارنجی در لباس و برند خود استفاده می کنند. رنگ نارنجی به عنوان رنگی بسیار محرک اما دوستانه در نظر گرفته می شود. رنگ سال ۱۴۰۳ رنگی است که توجه را جلب می کند و از نظر بصری برجسته می شود، به همین دلیل است که اغلب برای علائم راهنمایی و رانندگی و تبلیغات استفاده می شود. مردم همچنین معمولاً رنگ نارنجی را روشن، شاد و شاد توصیف می کنند. نارنجی رنگ غروب های روشن و میوه هایی مانند پرتقال و نارنگی است، بنابراین بسیاری از مردم ممکن است رنگ را با زیبایی غروب خورشید یا طعم با طراوت مرکبات مرتبط کنند. رنگ سال ۱۴۰۳ ترکیبی از قرمز و زرد است.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه