قطار ارومیه مشهد رفت و برگشت | تور قطار ارومیه مشهد

دلیل تفاوت قیمت بلیط قطار ارومیه مشهد

تفاوت قیمت بلیط قطار مشهد ارومیه و بالعکس می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. فاصله ارومیه تا مشهد تقریباً ۱۲۰۰ کیلومتر است. قیمت بلیط بسته به مسافت طی شده توسط قطار (مسیر انتخابی) ممکن است متفاوت باشد.

همچنین انواع مختلف قطار ممکن است قیمت بلیط متفاوتی داشته باشند. قیمت بلیط ممکن است به کلاس سفر نیز بستگی داشته باشد. بلیط‌های درجه یک معمولا گران‌تر از بلیط‌های درجه دو هستند، زیرا امکانات رفاهی و راحتی بیشتری دارند. قیمت بلیط قطار مشهد بسته به زمان سفر نیز ممکن است متفاوت باشد. تعطیلات آخر هفته هم ممکن است قیمت‌های بالاتری نسبت به روزهای دیگر داشته باشد.

انواع قطار ارومیه مشهد

انواع مختلفی از قطارها در این مسیر تردد می‌کنند. برنامه حرکت قطار ارومیه مشهد هر ۶ روز یک بار است. خلیج فارس و میلاد از قطارهای شرکت رجا هستند که در این مسیر به ارائه خدمات مشغولند. در نظر داشته باشید که امکانات قطار ارومیه مشهد بسته به نوع قطار و کلاس خدمات متفاوت است.

ایستگاه های قطار ارومیه به مشهد

چندین ایستگاه قطار در مسیر ارومیه مشهد در ایران وجود دارد که عبارتند از ارومیه، تبریز، زنجان، قزوین، تهران و مشهد. اگر این مسیر برایتان طولانی است می‌توانید همچنین با بلیط هواپیما ارومیه نیز سفر کنید.

برنامه قطار ارومیه مشهد

برنامه قطار برای مسیر ارومیه مشهد ممکن است بسته به اپراتور قطار و زمان سال متفاوت باشد. برای این که از زمان حرکت قطارها و برنامه کلی بلیط قطار مشهد مطلع باشید می‌توانید روز سفر را در بالای همین صفحه وارد کرده و تمام قطارهای موجود را مشاهده کنید.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه