بلیط هواپیما تهران شیراز 1402

سفر با بلیط هواپیما شیراز

شیراز با همه‌ی جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، مردمان مهمان‌نواز و باغ‌های مسحورکننده مقصد همیشگی تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است. این شهر در تعطیلات نوروز و فصل بهار محبوبیتی دوچندان پیدا می‌کند؛ آب‌وهوای معتدل شهر در کنار بوی خوش بهارنارنج ترکیبی مدهوش‌کننده را می‌سازد که بسیاری از ایرانیان را به سمت خرید بلیط هواپیما شیراز و سفر به این شهر سوق می‌دهد.

بلیط چارتر شیراز

بلیط چارتری که اغلب محبوبیت بیشتری نسبت به بلیط سیستمی دارد درواقع به دسته‌ای از بلیط هواپیما گفته می‌شود.که در بیشتر مواقع با قیمتی ارزان‌تر از بلیط‌های معمولی (سیستمی) عرضه می‌شوند.در حقیقت گاهی یک شرکت یا آژانس مسافرتی اقدام به خرید عمده‌ی تمام صندلی‌های یک پرواز می‌کند و بعد بلیط‌ها را به مسافران می‌فروشد. در این شرایط وقتی تعداد کافی از بلیط‌ها به فروش نرفته باشد، شرکت برای پیشگیری از خسارت مالی بیشتر اقدام به فروش آن‌ها با قیمتی ارزان‌تر می‌کند و اینجاست که قیمت بلیط هواپیما شیراز کاهش پیدا کرده و متقاضیان زیادی پیدا می‌کند.

بلیط لحظه آخری شیراز

این نوع بلیط که زیرمجموعه بلیط چارتری قرار دارد، از دیگر گزینه‌هایی است که معمولاً با قیمتی مقرون‌به‌صرفه به فروش می‌رسد و بین مسافران محبوب است. بلیط لحظه آخری در فاصله زمانی کمی تا شروع پرواز عرضه می‌شود و به همین دلیل هم اغلب ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به حساب می‌آید؛ بنابراین آن دسته از مسافرانی که می‌توانند در فاصله زمانی کم مانند یک روز یا چند ساعت مانده به پرواز، خودشان را برای سفر آماده کنند می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی کنند.

بلیط هواپیما شیراز رفت و برگشت

غیر از خرید بلیط یک طرفه، می‌توانید با پروازهای رفت و برگشت نیز به شیراز سفر کنید که اغلب ارزان‌تر از پرواز یک طرفه هستند. برای آنکه به‌طور ساده این موضوع را درک کنید بیاید مسیر هوایی تهران – شیراز را در نظر بگیریم. اگر اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران شیراز به‌صورت رفت و برگشت کنید هزینه کمتری نسبت به زمانی که دو بلیط مجزا به‌صورت تهران به شیراز و شیراز به تهران تهیه می‌کنید پرداخت خواهید کرد؛ بنابراین اگر برنامه زمانی مشخصی برای زمان برگشت از سفر دارید بهتر است بلیط خود را به‌صورت دوطرفه خریداری کنید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

خرید بلیط شیراز با قیمت ارزان

برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما به شیراز در وهله اول لازم است سفرتان را در بازه‌های زمانی خلوت که معمولاً حجم سفر به این شهر کاهش پیدا می‌کند انجام دهید؛ زیرا در این بازه‌ها خدمات سفر ازجمله پرواز و هتل شیراز با قیمت پایین‌تری عرضه می‌شوند.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه