بلیط قطار تهران بندرعباس | نوروز 1403

مسیر قطار تهران تا بندرعباس به طول 1333 کیلومتر را میتوان یکی از شاهراه های اصلی راه آهن ایران دانست. با توجه به نزدیکی دو جزیره مهم کیش و قشم به شهر بندرعباس، مسافرین زیادی از این مسیر برای مسافرت به جزایز جنوبی کشور استفاده میکنند. مدت سفر با قطار از تهران به بندرعباس معمولا بین 18 تا 20 ساعت است ولی قطارهای 4 ستاره غزال معمولا این مسیر را در مدت کوتاه تری طی میکنند.

قیمت بلیط قطار تهران بندرعباس

در حال حاضر 3 شرکت رجا، بن ریل و جوپار در مسیر تهران بندرعباس تردد میکنند که ناوگان ریلی آنها از قطار 4 ستاره غزال با کوپه های 4 نفره، قطار 3 ستاره جوپار با کوپه های 6 نفره و قطار 3 ستاره البرز با کوپه های 6 نفره تشکیل میشود. قیمت بلیط قطار در این مسیر بین بازه 95 تا 180 هزارتومان متغیر بوده و ارزانترین بلیط قطار تهران بندرعباس مربوط به قطارهای 3 ستاره جوپار است.
قطار 4 ستاره غزال با توجه به اینکه کوپه های آن 4 نفره هستند و امکانات رفاهی بهتری را در اختیار مسافرین قرار میدهند قیمت بالاتری نسبت به سایر گزینه های موجود دارند. همچنین هنگام خرید بلیط غزال شما میتوانید از گزینه پذیرایی با شام ویژه استفاده کنید که قیمت بلیط را بالاتر از حالت عادی خواهد کرد.
قیمت بلیط قطار تهران بندرعباس رفت و برگشت در واقع مجموع قیمت بلیط رفت و برگشت بوده و با خرید همزمان تغییری در قیمت ها ایجاد نمیشود ولی برای آنکه در برگشت با مشکلی مواجه نشوید پیشنهاد میکنیم بلیط رفت و برگشت را به صورت همزمان تهیه نمایید.

خرید اینترنتی بلیط قطار تهران بندرعباس

با توجه به تقاضای بالا و اهمیت این مسیر قطاری معمولا بلیط ها در زمان کوتاهی تمام میشوند. اگر قصد دارید در روزهای پایانی هفته یا در تعطیلات در مسیر قطار تهران بندرعباس مسافرت کنید بهتر است فرآیند خرید بلیط قطار را از چند روز زودتر و به صورت اینترنتی انجام دهید. ساعت حرکت قطارهای تهران بندرعباس بسته به شرکت ریلی و نوع قطار متفاوت است. حرکت قطارها طوری برنامه ریزی شده است که بین ساعات 12 تا 16 عصر از تهران حرکت کرده و صبح روز بعد یعنی بین ساعات 8 تا 12 به بندرعباس برسد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه