ارزانترین بلیط هواپیما چارتر

خرید بلیط هواپیما در «اسکان24» سریع و به‌صرفه

برای اینکه لیست پروازهایی با مشخصات مدنظرتان را به شما نمایش دهیم، به اطلاعات پایه سفرتان احتیاج داریم، یعنی:

1-داخلی یا خارجی بودن پرواز
2-فرودگاه مبدا و مقصد
3-تاریخ رفت به صورت شمسی یا میلادی
4-تاریخ برگشت به صورت شمسی یا میلادی (تنها در صورتی که گزینه «رفت و برگشت» را فعال کرده باشید)
5-تعداد مسافرها و بازه سنی آن‌ها

با مشخص شدن این موارد، پروازهای موجود به ترتیب فهرست می‌شوند. در بخش مربوط به هر پرواز می‌توانید ریزِ اطلاعات آن را در یک نگاه بررسی کنید؛ اطلاعاتی مانند شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پروازی، تعداد صندلی‌های موجود و میانگین امتیاز مسافرهای قبلی .

چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما را در اسکان24 را بیابیم؟

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط بگذریم و به این سوال مهم بپردازیم که چگونه بلیط را ارزانتر تهیه کنیم. اگرچه پروازها نرخ مصوبی دارند اما باز هم می‌توان بلیط‌هایی با قیمت مناسب‌تر پیدا کرد، اما چطور؟
یک راه حل برای پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما، خرید بلیط‌های چارتری است. بلیط‌های چارتری به ویژه در روزهای نزدیک به پرواز قیمت کمتری نسبت به بلیط‌های سیستمی خواهند داشت. البته توجه داشته باشید که شرایط کنسلی این نوع بلیط سخت‌تر بلیط‌های دیگر است و گاهی امکان کنسلی آنها وجود ندارد. اما اگر از زمان سفر خود مطمئن هستید، گزینه مناسب برای مدیریت بودج سفر خواهند بود.

البته خرید ارزانترین بلیط هواپیما به این معنی نیست که بلیط پروازی بی‌کیفیت را تهیه کرده‌اید. همانطور که گفته شد بلیط‌های چارتری و لحظه آخری قیمت کمتری دارند. همچنین ساعت پرواز و نوع کلاس پروازی نیز در تعیین قیمت تاثیر دارند اما هیچکدام از این موارد مربوط به کیفیت هواپیما نخواهد بود.
پس با خیال آسوده به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما باشید و نگران اینکه پروازی بی‌کیفیت یا نامناسب نصیب‌تان خواهد شد نباشیداطلاع داده می‌شود. پس همین الان حساب کاربری بسازید که برای خرید حسابی به دردتان می‌خورد.


پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه