رستوران ارم شاندیز در مشهد|تخفیف؛بی نظیررستوران ارم شاندیزمشهد

رستوران ارم یکی از رستوران‌های لوکس وشیک مشهد است.رستوران ارم شاندیز انواع غذاهای ایرانی شامل کباب کوبیده، شیشلیک، چنجه، بختیاری، انواع خورشت، سالاد و دسر را با بهترین کیفیت سرو می‌کند.

رستوران ارم دارای دو فضای بسته و باز است که مشتریان بنا به سلیقه خود می‌توانند هرکجا را که خواستند برای نشستن انتخاب کنند. در فضای باز رستوران، آلاچیق‌ها و آبنمای زیبایی وجود دارد که فضا را بسیار باصفا کرده است.

فضای بسته نیز بسیار لوکس و شیک است و صندلی‌های آن، با فضای مدرن رستوران مطابقت دارد.رستوران ارم دارای دو فضای بسته و باز است که مشتریان بنا به سلیقه خود می‌توانند هرکجا را که خواستند برای نشستن انتخاب کنند. در فضای باز رستوران، آلاچیق‌ها و آبنمای زیبایی وجود دارد که فضا را بسیار باصفا کرده است. فضای بسته نیز بسیار لوکس و شیک است و صندلی‌های آن، با فضای مدرن رستوران مطابقت دارد.

آدرس؛مشهد، شاندیز، پیش از میدان دوم، حاشیه سمت چپ خیابان می باشد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه