چگونه غذای حضرتی از حرم امام رضا(ع)دریافت کنم ؟

زائر عزیز سلام
راهنمای دریافت غذای حضرتی به آسانی مهمان سفره ی با برکت امام رضا شوید.
در این مقاله چگونگی ثبت نام جهت دریافت غذای حضرتی را به شما زائر گرامی امام رضا(ع) آموزش خواهیم داد.

غذای متبرک حرم امام رضا (ع) برای تمامی زائرانی که به زیارت آن امام معصوم می آیند حرمت و برکت مخصوصی دارد. غذای متبرکی که هر ساله سعی شده توسط خدام زحمت کش آستان قدس به دست مردم و در مناطق حاشیه نشین شهر به دست فقرا و نیازمندان برسد. هرکسی که تا به حال یک بار غذای متبرک حرم را چشیده باشد محال است طعم آن را از یاد ببرد. و زائران زیادی هستند که مشتاق گرفتن حتی ذره ای از این غذای با برکت می باشند.

در سال های گذشته، خدام حرم رضوی با استفاده از روش های مختلف تلاش کردند تا بتوانند حداکثر زائران و نیز مردم شهر مشهد را از غذای حرم امام رضا (ع) بهره مند سازند. شیوه های دریافت غذای حرم بدین صورت بود:

– توزیع کارت غذا در هتل ها و مهمانسراها
– دریافت کارت غذا در ازای نذوراتی با مبلغ تعیین شده
– توزیع کارت در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن

روش های بالا هر چند بسیاری از زائران را تحت پوشش قرار می داد اما باز هم جوابگوی تمام زائران نبود. به همین خاطر روش جدیدی جایگزین روش های قبلی شد که نه تنها تمامی زائران بلکه تمامی مردم شهر مشهد نیز فرصت استفاده از غذای حرم را پیدا خواهند کرد.

دریافت غذای حضرتی به صورت اینترنتی!

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دسترسی همگان به دنیای هوشمند و الکترونیک ، آسان ترین راه ممکن برای دریافت غذای حرم مطهر ثبت نام در اپلیکیشن ” نسیم رضوان ” می باشد. اپلیکیشن نسیم رضوان نرم افزاری جامع درباره ی حرم مطهر می باشد که یکی از مهم ترین بخش های آن ثبت نام برای دریافت غذای حضرتی می باشد. در ادامه ی این مقاله  ثبت نام در این اپلیکیشن را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد.
 در قرعه کشی برنده خواهید شد و یا برنده نخواهید شد .

در صورت انتخاب شدن شما در قرعه کشی پیامی با این مضمون برای شما نمایش داده خواهد شد :«شما در پیش‌ثبت‌نام امروز برای استفاده از مهمانسرای امام رضا(علیه السلام) پذیرفته شدید.» در این حالت تا ساعت ۲۰ روز بعد (۲۴ ساعت) مهلت دارید تا روی گزینۀ «انتخاب روز» کلیک و تاریخ و وعده‌ای را انتخاب کنید. اما اگر در مهلت ۲۴ ساعتۀ رزرو وعده‌ای را انتخاب نکنید، می‌توانید دوباره در پیش‌ثبت‌نام روز بعد شرکت کنید و مجدد شانس خودتان را در برنده شدن این سهمیه امتحان کنید.

در صورت برنده نشدن پیامی با این مضمون برای شما نمایش داده خواهد شد :
«با توجه به حجم بالای تقاضای زائرین گرامی و ظرفیت مشخص مهمانسرا، در ثبت‌نام امروز توفیق میزبانی شما را نداریم.»

در این حالت در روزهای آینده نیز می‌توانید دوباره در پیش‌ثبت‌نام شرکت کنید.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه