باغ گیاه شناسی در مشهد|خرید اینترنتی بلیط باغ گیاه شناسی در؛ مشهد|کافی شاپ، باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه‌ شناسی مشهد یکی ازپربازدیدترن وپر مخاطب ترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری زیبای مشهد است.ساختمان‌های این مجموعه برای جلوگیری از قطع درختان به صورت منحنی و فرم‌دار طراحی شده‌اند.

 این مجموعه بی نظیر؛ در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید و میزبان نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های متنوعی است. در این مجموعه چندین سالن وجود دارد که یکی از این سالن‌ها رستوران است و شامل آبمیوه‌سرا، دمنوش‌سرا و … نیز می‌شود.

 این مجموعه در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید و میزبان نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های متنوعی است. در این مجموعه چندین سالن وجود دارد .فاز دوم مجموعه تفریحی و گردشگری باغ گیاه‌ شناسی مشهد، با امکانات و خدماتی بسیار نوآورانه و مدرن در دست اجراست. این مجموعه در همه فصول سال زیبا و متنوع است، ولی در فصل بهار و تابستان به دلیل شکوفایی گل‌ها و به ثمر نشستن میوه‌ها، دلپذیری خاصی دارد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه