لیست 10 هتل آپارتمان مشهد با کمترین نرخ رزرو

زائر عزیز سلام

مسافران عزیزی که به دنبال اقامتگاهی مناسب و ارزان قیمت هستید، تیم اسکان 24 یک سامانه ی بی واسطه و مستقیم می باشد که راه ارتباطی مستقیمی را بین مسافران و صاحبان اقامتگاه ها برقرار می کند. ما در این سایت شماره ی تماس مستقیم هتل ها را درج کرده و قیمت اصلی رزرو را در اختیار کاربران خود قرار می دهیم تا درصورت درخواست با شماره ی هتل مدنظر خود تماس گرفته و مستقیم و بدون هیچ دردسری رزرو خود را انجام دهند.

1. هتل آپارتمان میرمفیدی: 


واحد ها در این هتل شامل 2، 3، 4، و5 تخته می‌باشد. فاصله‌ی بسیار نزدیک تا حرم‌مطهر تنها با 5 دقیقه پیاده‌روی و نزدیک به حاشیه‌ی خیابان اصلی؛ از مزایای این مجموعه هست. از دیگر امکانات این مجموعه می‌توان به صبحانه‌رایگان، آبجوش 24 ساعته رایگان، سرویس چای، آسانسور، رستوران با 3  وعده‌ی غذایی و تنوع 12 مدل اشاره کرد. 

2. سوئیت آپارتمان خلفایی: 

 واحدها در این هتل شامل 2، 3، 4 و5 تخته‌ی خواب‌دار می‌باشد. فاصله نزدیک و مستقیم تا حرم‌مطهر تنها با 12 دقیقه پیاده‌روی و حاشیه خیابان اصلی امام رضا علیه السلام و قیمت بسیار مناسب از مزایای این مجموعه هست. از دیگر امکانات این مجموعه می‌توان به صبحانه‌ی رایگان، آب‌جوش 24 ساعته رایگان، سرویس‌چای، آسانسور، رستوران با 3 وعده‌ی غذایی و تنوع 11 مدل غذا اشاره کرد.

3. هتل آپارتمان آتریس: 

واحدها در این سوئیت شامل 2، 3 و4 تخته می‌باشد؛ امکان پخت و پز با وسایل درهرسوئیت و فاصله‌ی نزدیک و مستقیم در بازار سنتی سرشور، تنها با حدود8 دقیقه پیاده‌روی تا درب باب‌الجواد حرم مطهر و قیمت بسیار اقتصادی از مزایای این مجموعه است.

4. هتل آرمیا: 

این مجموعه در خیابان امام رضا علیه السلام کوچه ۱۳ واقع شده که شما با طی مسافت حدود ۱۴ دقیقه پیاده روی به حرم مطهر میرسید. واحد ها در این مجموعه از ۲ تخته شروع می‌شود و اتاق های ۵ تخته آن شامل اتاق خواب است . امکان پخت و پز در سوئیت، کولر گازی، پکیج، آسانسور، پارکینگ باظرفیت محدود و تلویزیون از مزیت های این مجموعه محسوب می‌شوند که می‌توانند اقامت خوشی را برای شما رقم بزنند.

 5. هتل زاینده رود:  
هتل آپارتمانی با تمام امکانات همچون اسپیلت، تلویزیون، یخچال و امکان پخت و پز در واحد که اگر اهل غذای خانگی هستید میتوانید به پخت و پز بپردازید و چنانچه از آشپزی کردن فراری هستید میتوانید از رستوران مجموعه در ۳ وعده صبحانه، نهار و شام با منوی انتخابی  استفاده کنید. فاصله این اقامتگاه با حرم مطهر رضوی برمبنای گوگل مپ حدود ۱۴دقیقه میباشد که اگر فرد بسیار مسن همراه ندارید برای پیاده روی مشکلی نخواهید داشت و می‌تواند گزینه مناسبی برای اقامت چند روزه شما باشد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه