سرزمین موجهای آبی در مشهد|خرید اینترنتی موجهای آبی در مشهد|بزرگ ترین پارک آبی در مشهد

در بین ۴ پارک آبی درمشهد، سرزمین موج های آبی از جمله هیجان‌انگیزترین پارک‌هادر مشهد به شما می رود.

برای کسانی که عاشق هیجان هستند، سرزمین موج های آبی شبیه به کشف دنیایی هیجان انگیز است. سرزمین موج های آبی مشهد از بهترین و مجهزترین ‏پارک‌های آبی کشور محسوب می‌شود که از جذاب‌ترین مکان‌های تفریحی مشهد نیز هست. می‌توانند از خدمات حمام ترکی، جکوزی، سونای خشک و سونای بخار استفاده کنند.وهمچنین از، امکانات دو سالن مجزا استفاده کنند. از بازی‌های سرزمین موج‌های آبی می‌توان به چاله فضایی، سرسره سرعتی، سرسره تاپسی توروی و سرسره موجی اشاره کرد.

سانس بانوان مجموعه موج های آبی مشهد: از ساعت ۱۰ تا ۲۱ (تمام‌وقت) شنبه تا سه‌شنبه؛ از ساعت ۹ تا ۲۱ (تمام‌وقت) و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ (نیمه‌وقت) چهارشنبه تا جمعه.

سانس آقایان مجموعه موج های آبی مشهد: از ساعت ۱۰ تا ۲۱ (تمام‌وقت) شنبه تا سه‌شنبه؛ از ساعت ۹ تا ۲۱ (تمام‌وقت) و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ (نیمه‌وقت)چهارشنبه تا جمعه.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه