اجاره اتاق در مشهد حداقل دو روز باقیمت مناسب | تصاویر و ویدئو های بروز

زائر عزیز سلام …

حداقل زمان اجاره اتاق در مشهد دو شبانه روز است، و داشتن مدارک محرمیت الزامی می باشد.

قوانین اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله در مشهد

شرایط و قوانین مهمان افرادی که بیش از 18 سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند. شرط استفاده از محل اقامت عبارت انداز ، ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت و همچنین همراه داشتن مدارک شناسایی است. لذا در زمان مراجعه به محل اقامت مدارک را همراه داشته باشید . برگزاری جشن و مهمانی در اماکن اقامتی ممنوع است.( بجز در مواردی که میزبان اعلام نماید )

صحت و سقم اطلاعات درج شدهٔ محل‌های اقامتی و كليهٔ اطلاعات و مشخصات اعم از: نرخ، کیفیت و کمیت محل اقامت عیناً از میزبان استعلام شده و کلیهٔ مسٔولیت‌ها برعهده میزبان است.

شرایط و قوانین میزبانی

میزبان میبایست اطلاعات شخصی کامل خود را اعم از تلفن ثابت، موبایل و موبایل شخص ثالث در موارد اضطراری و غیره را به هنگام ثبت‌نام در سایت وارد نماید. اخذ هرگونه هزینهٔ اضافه بر مبلغ درج شده توسط میزبان از میهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نیست.

ثبت اقامتگاه تکراری مورد تایید نمی باشد و اولویت ثبت آگهی با مالک و یا نماینده قانونی مالک میباشد. میزبان پس از تسویه حساب با مهمان ملزم به تحویل دادن تجهیزات و کلید هنگام ورود و تحویل‌گیری هنگام خروج از میهمان است. میزبان در صورت مواجه با موارد خلاف عرف و قانون مجاز به لغو (امتناع از انجام) اقامت بوده و مسٔولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ میهمان است.

زمان تحویل و یا تخلیهٔ محل اقامت مطابق با قانون آن محل است. در صورت نیاز به تحویل زودتر محل اقامت از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتماً هماهنگی قبلی با میزبان انجام پذیرد.

میزبان اگر به هر دلیلی از خدمات رسانی در ملک موردنظر خود صرف نظر کند، باید اقدام به غیر فعال نمودن پروفایل خویش کند.رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفاً با دریافت تأیید رزرو مستند خواهد بود.

خسارت وارده به محل اقامت

مهمان وظیفه دارد ملک را همانطور که تحویل می گیرد، تحویل نیز بدهد و در صورت بروز هرگونه خسارتی توسط خودش، مهمانانش و یا افرادی که با اجازه او به ملک وارد شده اند، پدید آید موظف به جبران می باشد.اعلام خسارت توسط میزبان به مهمان انجام خواهد شد. در صورت توافق مهمان خسارت را پرداخت می کند.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه