پیش فروش بلیط قطارهای اسفندماه1403

زمان پیش فروش بلیط قطار های اسفند ماه 1401 در روز چهارشنبه مورخ 12/11/1401 در آژانس های مسافرتی (فروشندگان حضوری) از ساعت 11 صبح و در سایت های فروش اینترنتی و اپلیکیشن ها از ساعت 17 مورخ همان روز شروع میشود.

اگر شما قصد سفر به مشهد مقدس در اسفند ماه 1401 را دارید رزرو هرچه سریعتر بلیط قطار میتواند کمک بزرگی در صرفه جویی هزینه های شما بکند.

 در هر ماه پیش فروش بلیط قطار های ماه بعد اعلام میشود اما زمان اعلام پیش فروش همیشه یکسان نبوده، در اعلامیه پیش فروش بلیط قطار تاریخ و ساعت شروع پیش فروش و تاریخ حرکت مشخص میشود همچنین در این اطلاعیه زمان های مختلف پیش فروش برای مقصد های گوناگون نیز مشخص شده تا مسافران بدانند در چه تاریخ و ساعتی میتوانند بلیط قطار مقصد خود را تهیه نمایند.

شما برای یک سفر اقتصادی نیازمند اقامتگاه های با کیفیت و ارزان نیز هستید که در مقاله لیست هتل آپارتمان های مشهد با قیمت رزرو کمتر از 100 هزار تومان  به چندی از آنها اشاره شده است.

توصیه ما به شما این است که هر زمان قصد خرید بلیط قطار برای سفر خود کردید از ماه قبل، پیگیر اطلاعیه سایت رجا باشید.

سایت رجا یک اطلاعیه پیش فروش بلیط قطار را برای بازه زمانی مشخصی اعلام میکند.

اما اگر نمیتواند پیگیر اطلاعیه های سایت رجا باشید نیز جای نگرانی نیست، ما در شبکه های اجتماعی و وب سایت اسکان 24 نیز اطلاعیه ها و مطالبی در این باره قرار میدهیم. برای مطلع شدن در اولین لحضات از اخبار مطالب گردشگری و سفر ، چه در سایت ما و چه در شبکه های اجتماعی اعلانات را برای خود روشن کنید.

در صورتی که رزرو کوپه دربست مد نظر شما بوده، به این موضوع که تنها یک نفر مسافر اضافه تر از ظرفیت کوپه خود را میتوانید همراه خود ببرید توجه داشته باشید.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه