تور نوروزی استانبول 1403 – تور عید استانبول

نوروز تنها مختص ما ایرانیان و فارسی زبان ها نیست. در کشور ترکیه نیز عید نوروز جشن گرفته می‌شود. نوروز در کشور ترکیه به نام های نِوروز سلطانی (Nevruz Sultani) سلطان نِوروز (Sultan Nevruz) سلطان نَوریز (Sultan Navriz) و نهم ماه مارس (Mart Dokuzu) شناخته شده و مردم این منطقه هرساله فرارسیدن عید نوروز را جشن گرفته، به دید و بازدید یکدیگر می‌روند و به رقص، آوازخوانی و آتش بازی می پردازند. تور استانبول نوروز 1402 فرصتی مناسب است تا علاوه بر تجربه سفر به استانبول، با آداب و رسوم مردم ترکیه و جشن‌های مخصوص عید نوروز در این کشور آشنا شد.

تور استانبول نوروز ۱۴۰۲، بدون اغراق پرطرفدارترین تور خارجی نوروزی محسوب می‌شود و از آن تورهای خارجی نوروز است که اگر دیر دست به کار شوید ظرفیت ن پر میشود. آن‌هایی که دوست دارند نهایت استفاده را از این شهر جادویی ببرند، سفرشان را به نوروز موکول می‌کنند و برایش برنامه می‌ریزند. هنوز مدتی به عید ۱۴۰۲ مانده، اما فروش تورهای استانبول نوروز ۱۴۰۲ شروع شده و مسافران در حال خرید تورهای نوروزی هستند.

همچنین اگر مایل به خرید تور استانبول 1402 نبودید پیشنهاد ما به شما سفر به مشهد مقدس و رزرو هتل آپارتمان تمیز با تخفیف ویژه و خانه مسافر نزدیک حرم مطهر سفری دل انگیز به مشهد مقدس داشته باشد.

پست های مرتبط

هتل قیمت مناسب کیش

تعیین بودجه سفر از اولین اقداماتی است که برای برنامه ریزی سفر انجام می‌شود. اگر بودجه محدودی دارید و به… بیشتر بخوانید

تهران نجف

نجف به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و مقدس شیعیان، میزبان شیعیان از سرتاسر دنیاست. پرواز نجف از پرطرفدارترین پروازها… بیشتر بخوانید

بلیط آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است.اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید… بیشتر بخوانید

به بحث بپیوندید

جستجو
اندازه
قیمت
امکانات رفاهی
امکانات

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه